Kliknij obok przycisk +1 i poleć nasz sklep swoim znajomym.


Zobacz nasz profil na

Baseneo.pl - baseny ogrodowe, baseny intex, baseny bestway, akcesoria basenowe, materace dmuchane, materace welurowe

Wyszukiwarka

Zaawansowane wyszukiwanie
Twój koszyk jest pusty

Chemia basenowa Chemoform ®


Aby utrzymać czystość i higienę w ogrodowym basenie, niezbędne jest używanie wszelkiego rodzaju chemii basenowej. W naszym sklepie znajdziesz wszystkie preparaty przydatne do pielęgnacji kąpieliska. Służą one zarówno do dezynfekcji i chlorowania, jak także obniżania lub podwyższania pH wody. Już dziś dokonaj zakupu tych środków i w ten sposób zadbaj o przyjemny wypoczynek w czystej, wolnej od bakterii wodzie.

Sortuj: Tryb:
5W1 zaawansowany tester wody basenowej Bestway 58247
Bestway 58247
Jeżeli w swoim basenie stosujesz chemię basenową, to z pewności przyda Ci się ten zestaw Bestway. Znajduje się w nim 50 testów do badania parametrów wody. Sprawdź poziom pH, poziom wolnego oraz całkowitego chloru, twardość wody oraz jej alkaiczność. Użycie jest dziecinnie proste – wystarczy zanurzyć test w wodzie i porównać go z wynikami na opakowaniu.

  Bestway
24,90 zł
przechowalnia
Aktywny Tlen w tabletkach 20g - 1KG
Chemoform Aktywny tlen tabletki 20g
Jeśli szukasz niezawodnego środka do dezynfekcji ogrodowego basenu, aktywny tlen w tabletkach firmy Chemoform będzie najlepszym rozwiązaniem. Dzięki temu, że nie zawiera chloru, jest środkiem przyjaznym i bezpiecznym. Szybko rozpuszcza się w wodzie, co czyni go produktem skutecznym i niezastąpionym. Aby zwiększyć skuteczność jego działania, możesz połączyć go z preparatem Aquablanc A.

  Chemoform
46,90 zł
przechowalnia
Aquablanc A do dezynfekcji 1KG
Chemoform AQUABLANCA1KG
Niezbędnik każdego posiadacza basenu ogrodowego! Aquablanc A jest aktywatorem służącym do dezynfekcji basenowej, który razem z preparatem Aquablanc O2 pozwoli Ci cieszyć się czystą wodą w basenie. Działanie glonobójcze oraz bakteriobójcze umożliwi Ci zdrową i komfortową kąpiel.

  Chemoform
29,90 zł
przechowalnia
Aquablanc O2 aktywny tlen 1KG
Chemoform AQUABLANC O2 1KG
Najlepszy sposób na dezynfekcję wody w Twoim basenie! Granulat Aquablanc O2 to szybko rozpuszczający się w wodzie środek, który zadba o czystość Twojej wody. W połączeniu z preparatem Aquablanc A zapewni Ci wolną od bakterii, zdrową kąpiel. Jest przyjazny dla skóry, ponieważ nie zawiera chloru - do dezynfekcji wykorzystuje bezpieczną metodę tlenową.

  Chemoform
29,90 zł
przechowalnia
Chemochlor pH MINUS granulat 1,5 KG
Chemoform pH MINUS granulat 1,5KG
Zadbaj o odpowiednią wodę w swoim basenie! Przy pomocy środka pH minus firmy Chemochlor, obniżysz zbyt wysoki poziom współczynnika pH w swoim basenie. Preparat pozwoli Ci uzyskać optymalny, zalecany poziom 7,0-7,4. Nie zawiera chlorków, a dzięki postaci kwasowego granulatu może być przechowywany i wykorzystywany przez wiele lat. Przydatny dla każdego posiadacza ogrodowego basenu.

  Chemoform
18,90 zł
przechowalnia
Chemochlor pH PLUS granulat 1 KG
Chemoform pH PLUS granulat 1 KG
Odpowiedni poziom pH jest ważny dla naszego zdrowia - zadbaj więc o to, aby woda w Twoim basenie była dla Ciebie korzystna. Przy pomocy preparatu ph Plus, podniesiesz współczynnik pH do zalecanego poziomu o wartości 7,0-7,4. To środek alkaliczny, co za tym idzie możesz go przechowywać przez wiele lat. Ma postać proszku, który wchodząc w reakcję z wodą dba o jej odpowiedni poziom pH. Produkt użyteczny dla każdego posiadacza basenu ogrodowego.

  Chemoform
11,90 zł
przechowalnia
Chemochlor T Granulat 65 - 1KG
Chemoform Chemochlor T Granulat 65
Zapewnij sobie i swoim gościom kąpiel w czystej wodzie. Aby to zrobić, zastosuj Chemochlor T Granulat 65. Preparat nadaje się do dezynfekcji oraz chlorowania szokowego. Możesz stosować go nawet wówczas, gdy masz naprawdę twardą wodę. Dzięki neutralnemu pH nie zmieni stopnia zasadowości w Twoim basenie. Świetne i użyteczne rozwiązanie dla każdego basenu.

  Chemoform
25,90 zł
przechowalnia
Chemochlor T Tabletki 20g - 1KG
Chemoform T TABLETKI 20g 1KG
Aby zapewnić sobie i swoim gościom wspaniałą, zdrową kąpiel, ważne jest, aby woda była odpowiednio czysta. Z preparatem Chemochlor T osiągnięcie tego stanu nie będzie trudne. Środek ma postać stabilizowanych tabletek o wysokiej zawartości chloru (ok. 90%) - stabilizują one zbyt szybki rozkład chloru w wodzie, który powstaje na skutek działania słońca i temperatury. Użyj go więc, aby kąpiel w basenie stała się prawdziwie przyjemna i jednocześnie zdrowa.

  Chemoform
29,90 zł
26,90 zł
przechowalnia
Chemochlor T Tabletki 20g - 3KG
Chemoform T TABLETKI 20g 3KG
Chemochlor T to środek, dzięki któremu utrzymasz w swoim basenie czystą i zdezynfekowaną wodę. Preparat występuje pod postacią stabilizujących tabletek, regulujących zbyt szybki rozkład chloru w wodzie. Rozpuszczają się bardzo wolno, dzięki czemu efekt ich działania długo się utrzymuje. Ich zaletą jest fakt, że nadają się nawet do twardej wody, co sprawia, że mogę być używane przez wszystkich, niezależnie od stopnia twardości wody.

  Chemoform
82,90 zł
przechowalnia
Chemochlor Tabletki Multifunkcyjne 20g - 1KG
Chemoform MULTITABLETKI 20g 1KG
Potrzebny Ci produkt, który skutecznie pomoże Ci utrzymać w basenie czysta wodę? Tabletki Multifunkcyjne będą dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Dzięki ich licznym zastosowaniom pomogą Ci w pełni zadbać o czystość basenu. Poza działaniem bakteriobójczym i glonobójczym, przyspieszają także proces flokulacji. Dzięki temu, że wolno się rozpuszczają, działają dłużej, co sprawia, że zwiększa się ich skuteczność. Niezastąpione i przydatne dla każdego posiadacza basenu ogrodowego.

  Chemoform
29,90 zł
27,90 zł
przechowalnia
Chemochlor Tabletki Multifunkcyjne 20g - 1KG + Pływak Bestway
Chemoform MULTITABLETKI 1KG +58210
Potrzebny Ci produkt, który skutecznie pomoże Ci utrzymać w basenie czysta wodę? Tabletki Multifunkcyjne będą dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Dzięki ich licznym zastosowaniom pomogą Ci w pełni zadbać o czystość basenu. Dzięki dołączonemu pływakowi ich dozowanie nie będzie stanowiło żadnego problemu!

  Chemoform
39,90 zł
przechowalnia
Chemochlor Tabletki Multifunkcyjne 20g - 3KG
Chemoform MULTITABLETKI 20g 3KG
Pozycja obowiązkowa dla każdego posiadacza basenu ogrodowego. Wielofunkcyjne preparat w postaci tabletek chlorowych pomoże Ci utrzymać w zbiorniku czystą wodę. Dzięki działaniu dezynfekującemu, zapobiega m.in. powstawaniu glonów oraz ułatwia proces flokulacji. Środek rozpuszcza się bardzo wolno, dzięki czemu jego działanie utrzymuje się przez dłuższy czas. Już dziś zadbaj o czystą i zdrową kąpiel dla Ciebie i Twoich gości.

  Chemoform
87,90 zł
75,90 zł
przechowalnia
Chemochlor Tabletki Multifunkcyjne 20g - 5KG
Chemoform MULTITABLETKI 20g 5KG
Myślisz, że utrzymanie basenu w czystości jest zadaniem żmudnym i trudnym? Nic z tych rzeczy - za sprawą multifunkcyjnych chlorowych tabletek, będzie to zadanie naprawdę proste. Preparat w postaci tabletek służy do stałej dezynfekcji wody - ma na celu głównie zwalczanie glonów i zapobieganie ich powstawaniu, a także przyspieszanie procesu flokulacji. To produkt przydatny dla każdego, kto ma w swoim ogródku dmuchany basen.

  Chemoform
135,90 zł
117,90 zł
przechowalnia
Flockfix płynny środek koagulacyjny 1L
Chemoform Flockfix płynny 1KG
Niezawodny środek, który pomoże Ci zadbać o czystą wodę w basenie. Flockfix to środek w płynie, który możesz rozcieńczyć, lub stosować bezpośrednio. Umożliwia proces koagulacji, dzięki któremu zanieczyszczenia łączą się tworząc duże płatki - w tej postaci łatwiej je zebrać i utrzymać wodę w czystości. Posłuży nie tylko do oczyszczania wody basenowej, lecz także pitnej. Poza tym, można go stosować w celu usunięcia zmętnień wody.

  Chemoform
9,90 zł
przechowalnia
Preparat do dezynfekcji ALBA - 1L
Chemoform ALBA1KG
Produkt przydatny dla każdego. Preparat Alba to środek użyteczny w walce przeciwko glonom. Nie zawiera chloru, jest więc bezpieczny dla zdrowia. Zaletą Alby jest fakt, że można ją łączyć z innymi środkami chemicznymi, a także chlorem. Wodny roztwór produktu może być też używany do dezynfekcji kabin kąpielowych, mat i podłóg.

  Chemoform
15,90 zł
przechowalnia
Starter Set - chemia basenowa
Chemoform Chemia Starter Set
Przedstawiany zestaw to komplet środków, dzięki którym utrzymasz swój ogrodowy basen w czystości. W jego skład wchodzą środki glonobójcze, bakteriobójcze i grzybobójcze, oraz te służące do podwyższania i obniżania poziomu pH w wodzie. Zadbaj o czystość i higienę w swoim kąpielisku - podaruj najbliższym bezpieczny dla ich zdrowia i przyjemny wypoczynek.

  Chemoform
88,90 zł
przechowalnia
Test wody 3w1 - pH, chlor, brom Bestway 58274
Chwilowy brak towaru
  • łatwe w użyciu
  • 3 różne pomiary
  • natychmiastowe wyniki
  • poręczne pudełeczko
  • do wszystkich basenów i spa

  Bestway
14,90 zł
Dostępność przechowalnia
Strona: