Kliknij obok przycisk +1 i poleć nasz sklep swoim znajomym.


Zobacz nasz profil na

Baseneo.pl - baseny ogrodowe, baseny intex, baseny bestway, akcesoria basenowe, materace dmuchane, materace welurowe

Wyszukiwarka

Zaawansowane wyszukiwanie
Twój koszyk jest pusty

Pompki do materacy welurowych


Niewielkie akcesoria, które znajdą zastosowanie w każdym domu. Ułatwią korzystanie ze wszystkich dmuchanych przedmiotów i umożliwią ich szybkie i sprawne napompowanie. Dzięki wymiennym, uniwersalnym końcówkom, przygotujesz do użytku zarówno małe dmuchane akcesoria, takie jak np. piłki plażowe czy dmuchane brodziki, jak również baseny i pontony. W zależności od swoich potrzeb, możesz wybierać między pompkami ręcznymi i elektrycznymi.

Sortuj: Tryb:
Mini - pompka tłokowa DoubleQuick  INTEX - 69613
Intex 69613
Drobiazg, który przyda się w każdym domu! Mini - pompka tłokowa umożliwi Ci sprawne pompowanie dmuchanych produktów. Dzięki długości 29cm będziesz mógł ją wszędzie zabrać ze sobą - np. przy okazji wakacyjnego wyjazdu. Jej największą zaletą jest możliwość pompowania powietrza w obie strony co oznacza, że zasysa i pompuje powietrze jednocześnie. Dzięki temu udogodnieniu proces pompowania staje się krótszy, przebiega szybko i sprawnie.

  Intex
7,90 zł
przechowalnia
Pompka elektryczna 220-240 V Bestway - 62056
Bestway 62056
Ta elektryczna pompka bardzo szybko i sprawnie pomoże Ci przygotować do użytku wiele dmuchanych przedmiotów. Dzięki 3 wymiennym końcówkom pasuje do każdego produktu, łącznie z materacami. Funkcja pompowania i wypompowywania umożliwia również szybkie opróżnienie i tym samym przygotowanie do złożenia i schowania dmuchanego materaca, basenu bądź innego produktu.

  Bestway
39,90 zł
przechowalnia
Pompka elektryczna Quick-Fill 12V INTEX - 66626
Intex 66626
Dzięki przedstawianej elektrycznej pompce, pompowanie materacy, basenów itp. przedmiotów nie sprawi Ci już problemu i nie będzie zajęciem czasochłonnym. 3 wymienne końcówki czynią ją kompatybilną z niemal wszystkimi wymagającymi nadmuchania produktami. Za sprawą opcji wypompowywania spuszczanie powietrza będzie równie łatwe co pompowanie. Niewielka waga czyni ją poręczną i dzięki temu staje się akcesorium, którego będzie przydatne w każdym domu.

  Intex
45,90 zł
38,50 zł
przechowalnia
Pompka elektryczna Quick-Fill 220-240 V INTEX - 66620
Intex 66620
Elektryczna pompka pomoże Ci szybko i sprawnie przejść przez proces pompowania różnych dmuchanych produktów. Za sprawą 3 wymiennych końcówek będzie pasować do każdego przedmiotu, a sam proces zajmie tylko kilka chwil. Nie będziesz mieć też problemów ze spuszczaniem powietrza, a to dzięki funkcji wypompowywania. Ta pompka to akcesorium, które znajdzie zastosowanie w każdym domu.

  Intex
49,00 zł
przechowalnia
Pompka elektryczna Quick-Fill 220-240 V INTEX 66624
Intex 66624
Pompowanie dmuchanych przedmiotów jest mozolne i pracochłonne? Intex stworzył coś specjalnie dla Ciebie! Pompka elektryczna odciąży Cię od tych nieprzyjemnych obowiązków. Napełni powietrzem każdy przedmiot dzięki trzem wymiennym końcówkom i wężykowi. Produkt posiada wbudowany system, chroniący go przed przegrzaniem, otrzymał również certyfikaty CE i GS. Wygodny uchwyt pomoże Ci przenieść pompkę tam, gdzie będziesz jej potrzebować.

  Intex
69,00 zł
przechowalnia
Pompka elektryczna Quick-Fill 220-240 V INTEX najmocniejsza - 68609
Intex 68609
Za sprawą tej wyjątkowo mocnej pompki nie będziesz mieć problemów z pompowaniem różnych dmuchanych przedmiotów. Będzie pasować do każdego produktu, a to za sprawą 3 wymiennych końcówek. Pompka waży niewiele ponad kilogram, więc bez problemu będziesz mógł zabrać ją ze sobą w podróż - podłączysz ją wtedy do gniazdka zapalniczki samochodowej. Ułatwieniem w korzystaniu z produktu jest długi wąż, który pozwoli Ci dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Ta pompka z pewnością przyda się w każdym domu.

  Intex
209,00 zł
189,00 zł
przechowalnia
Pompka elektryczna Quick-Fill na baterie INTEX 68638
Intex 68638
Ten produkt sprawdzi się na biwakach, kempingach czy podczas prac w ogrodzie. Wydajna pompka elektryczna na baterie Intex posiada trzy końcówki, które pasują do wszystkich nadmuchiwanych przedmiotów. Wygodna rączka ułatwia jej transport. Dodatkowo, posiada certyfikaty świadczące o jej bezpieczeństwie.

  Intex
29,90 zł
26,90 zł
przechowalnia
Pompka elektryczna Sidewinder 12V i 220V - 35W Bestway 62076
Bestway 62076
Nie marnuj czasu na wakacjach na pompowanie dmuchanych przedmiotów. Pozwól, by zrobiła to za Ciebie pompka elektryczna Bestway! Posiada ona trzy wymienne końcówki które pasują do każdego dmuchanego przedmiotu oraz elastyczny przewód, który pomoże Ci dostać się do każdego zakamarka. Pompkę możesz podłączyć do gniazdka sieciowego lub do zwykłej zapalniczki samochodowej. Ten produkt świetnie się sprawdzi podczas letnich wyjazdów i biwaków!

  Bestway
56,90 zł
przechowalnia
Pompka elektryczna z akumulatorem 220-230V i 12V INTEX 66622
Intex 66622
Niezwykle szybka i sprawna elektryczna pompka, to urządzenie przydatne w każdym domu. Z jej pomocą przygotujesz do użytku wszystkie dmuchane przedmioty - 3 wymienne końcówki świetnie pasują do każdego produktu. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi, który możesz ładować także z gniazdka zapalniczki, korzystać z produktu możesz także poza domem. Certyfikat CE oraz wbudowane zabezpieczenie przed przeładowaniem dają Ci pewność posiadania bezpiecznego, sprawdzonego urządzenia.

  Intex
125,00 zł
przechowalnia
Pompka nożna 2L 23 x 15 cm Bestway 62023
Bestway 62023
Męczy Cię pompowanie dmuchanych przedmiotów? Bestway stworzył produkt, który ułatwi Ci życie. Pompka nożna ma trzy wymienne końcówki, które pasują do każdego dmuchanego produktu. Elastyczny przewód pomoże Ci dotrzeć do każdego zakamarka.

  Bestway
16,90 zł
przechowalnia
Pompka nożna 3L Bestway 62004
Bestway 62004
Świetne i tanie rozwiązanie do każdego domu! Pompka nożna pomoże Ci szybko i sprawnie nadmuchać każdy wymagający tego przedmiot. Za sprawą 3 pasujących do wszystkich produktów końcówek, jest urządzeniem uniwersalnym i tym samym sprawdzi się w każdym domu. Dzięki dużej pojemności przyspieszy proces pompowania - urządzenie umożliwia też wypompowywanie powietrza, co nadaje mu funkcjonalności i użyteczności.

  Bestway
18,90 zł
przechowalnia
Pompka nożna Bestway 13cm/500cm3 - 62007
Bestway 62007
Uniwersalne rozwiązanie przydatne w każdym domu! Pompka nożna sprawdzi się wszędzie tam, gdzie znajduje się jakiś przedmiot wymagający napompowania. Za sprawą 3 wymiennych końcówek będzie pasować do większości produktów dmuchanych, co czyni ją jeszcze bardziej użyteczną. Z kolei niewielka waga pozwoli na zabranie jej w podróż, gdzie również będzie przydatna - np do nadmuchania turystycznego materaca.

  Bestway
6,40 zł
4,99 zł
przechowalnia
Pompka nożna INTEX 28 cm - 69611
Intex 69611
Uniwersalne rozwiązanie przydatne w każdym domu! Pompka nożna sprawdzi się wszędzie tam, gdzie znajduje się jakiś przedmiot wymagający napompowania. Za sprawą 3 wymiennych końcówek będzie pasować do każdego produktu, co czyni ją jeszcze bardziej użyteczną. Z jej pomocą możesz nie tylko napompować lecz również wypompować powietrze. Z kolei niewielka waga pozwoli na zabranie jej w podróż, gdzie również będzie przydatna - np do nadmuchania turystycznego materaca.

  Intex
19,00 zł
15,90 zł
przechowalnia
Pompka nożna INTEX 30,5cm - 68610
Intex 68610
Uniwersalne rozwiązanie przydatne w każdym domu! Pompka nożna sprawdzi się wszędzie tam, gdzie znajduje się jakiś przedmiot wymagający napompowania. Za sprawą 3 wymiennych końcówek będzie pasować do każdego produktu, co czyni ją jeszcze bardziej użyteczną. Z jej pomocą możesz nie tylko napompować lecz również wypompować powietrze. Z kolei niewielka waga pozwoli na zabranie jej w podróż, gdzie również będzie przydatna - np do nadmuchania turystycznego materaca.

  Intex
25,90 zł
przechowalnia
Pompka tłokowa Double Quick I INTEX 30cm - 68612
Intex 68612
Uniwersalna ręczna pompka to urządzenie, którego nie może zabraknąć w Twoim domu. Sprawdzi się w wielu wypadkach - pomoże Ci napompować każdy wymagający tego przedmiot. Za sprawą 3 wymiennych końcówek będzie pasował do wszystkich tego typu produktów. Niewątpliwym udogodnieniem jest możliwość pompowania powietrza zarówno podczas ruchów w górę jak i w dół - dzięki temu proces ten będzie przebiegał szybko i sprawnie, a korzystanie w pompki stanie się prawdziwie przyjemnym zajęciem.

  Intex
10,90 zł
przechowalnia
Pompka tłokowa Double Quick II INTEX 36cm - 68614
Intex 68614
Urządzenie niezbędne w każdym domu! 3 wymienne końcówki są uniwersalne i pasują do każdego rodzaju dmuchanych przedmiotów - tak więc z jej pomocą napompujesz zarówno piłki jak również baseny i materace. Pompka jest bardzo szybka - wszystko dzięki temu, że wtłaczanie powietrza odbywa się zarówno przy ruchach w górę jak i w dół - co znacznie usprawnia i przyspiesza cały proces. Lekka i poręczna, z pewnością odnajdzie miejsce w Twoim domu i będzie służyć Ci przy różnych okazjach.

  Intex
16,90 zł
przechowalnia
Pompka tłokowa Double Quick III INTEX 48cm - 68615
Intex 68615
Super szybka pompka tłokowa o wysokości 48 cm sprawdzi się zawsze, gdy będziesz musiał napompować dmuchane przedmioty. Jest uniwersalna - to dzięki 3 wymiennym końcówkom, umożliwiającym dopasowanie jej do każdego typu produktów. Szybkości nadaje jej mechanizm, dzięki któremu powietrze jest wtłaczane zarówno przy ruchach w górę jak i w dół. Znacznie skraca to czas oczekiwania na gotowy do użytku produkt. Ta pompka to użyteczny drobiazg, który znajdzie zastosowanie w każdym domu.

  Intex
32,90 zł
24,90 zł
przechowalnia
Strona: